Kategoriler

  Seninde Mağazan Olsun !

  Hakkında

  Vatan Makina komple teneke kutu hatları , bireysel kutu makinaları ve kalıpları , Kolay Açılır Kapak Dönüşüm Sistemleri ve saç işleme endüstrisi için eksantrik presler üretmektedir.


  Kaliteli malzeme kullanımı ile mükemmel işçiliğini , tam zamanında teslimat ve satış sonrası destekle birleştiren Vatan Makina kısa sürede konusunda lider olmuştur.


  Vatan Makina 1970 yıllarda ihracata başlamıştır. Sayısız makina ve hatlarımız gerek Türkiye gerekse dünya endüstrilerinde başarı ile çalışmaktadır.


  Vatan, rekabetçi fiyatlarla Avrupa kalitesine sahip makinalarıyla her ulustan müşterilerine hizmet vermektedir.
  Vatan Makina’ nın ana prensibi sürekli gelişmektir.

  Bizim düşüncemize göre gelişmek sadece yüksek teknolojili makinalar kullanmak ve yüksek kalitede makinalar üretmek değil, insan güvenliği için yüksek güvenirlikli makinalar üretmektir. Bizim ilk amacımız tasarımlarımızla, ürün yelpazemizle ve satış sonrası hizmetle müşteri memnuniyetini arttırmaktır.


  Mevcut Çalışan Sayısı: Vatan Makina’da hepsi iyi eğitimli ve kalifiye makina operatörleri ve montaj teknisyenleri olmak üzere 60 personel istihdam etmektedir. 5 mühendisi ile üretime destek vermektedir.


  Üretim Kapasitesi: Kapalı alanımız yaklaşık olarak 6000 m2 dir. Üretimde CNC gibi yüksek teknolojik makinalar ve programlar kullanmaktayız. Gerektiğinde yurtiçi ve yurtdışında bulunan kuruluşlardan yan sanayi olarak faydalanmaktayız.

  Yıllık makina üretimimiz yaklaşık 400 makinadır.


  Avrupa ve uluslararası standartları, normları takip ediyoruz. Ürünlerimiz CE sertifikalıdır.


  Firma Referansları: . Sayısız makina ve hatlarımız gerek Türkiye gerekse dünya endüstrilerinde başarı ile çalışmaktadır. Burada uzun referans listesini vermek imkansız olacağından, özel talep halinde ilgilenen kişilere verilecektir.

  İhracat Yapılan Ülkeler: 1970 yıllarına ihracata başlayan Vatan makina , bugüne kadar Hollanda, Almanya, Yunanistan, Bulgaristan, Kuzey Kıbrıs, Suudi Arabistan, Suriye, İran, Irak, Ürdün, Mısır, Cezayir, Tunus, Sudan, Lübnan, İsrail, Endonezya, Gana, Peru, Romanya, Makedonya, Kazakistan, Azarbeycan gibi ülkelere ihracat gerçekleştirmiştir.Halen toplam imalatımızın 60%‘nı dünya devletlerine ihracat etmekteyiz.

  Ürün Listesi:
  Eksantrik Presler: Eksantrik Presler ve Otomatik Presler.
  C tipi ve H tipi eksantrik preslerde , müşteri talebine göre istenilen tonajlarda presler üretmekteyiz.
  Teneke Ambalaj Makinaları: Giyotin& rulo makaslar, Otomatik Silindir Makinası, Boy Dikiş Makinası ve Kulp Punta Kaynak Makinası, Şekil verme ve Şişirme Makinaları, Kenar Açma Makinaları, Kapatma Makinaları , Contalama Makinaları ve Fırınlar.
  Otomasyon ( Üretim Hatları ): Günümüz koşullarında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, teneke kutu üretim hatları ve kolay açılır kapak dönüşüm hattı kurmaktayız.

  Tüm hatlarımız PLC destekli veya manuel olup, bu konuda en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.
  Kolay Açılır Kapak Dönüşüm Sistemi: Vatan Makine , 40 yıldır kolay açılır kapak & dönüşüm sistemlerinin üretim ve dizaynı konusunda dünya lideri olan

  M.S. Willett, Inc. ile birlikte, bu sistemleri kurmak için işbirliği içine girmiştir.