Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

1. Makinasitesi.com Üyelerin Makinasitesi.com internet sitesi üzerinden gönderdikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile saptanan amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü şahıslara kesinlikle açıklamayacaktır.

2. Üyelik için istenecek olan Adı, Soyadı, Telefon Numarası, E-Posta Adresi gibi Kişisel Bilgiler Üyeyi tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi içermekte olup Gizli Kişisel Bilgiler olarak anılacaktır.

3. Makinasitesi.com İşbu Gizlilik Politikası ve Üyelik ‘Sözleşmesi’nde tanımlı olan haller haricinde Şahsî bilgileri herhangi bir kurum, şirket ve/veya üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

4. Makinasitesi.com şahsi bilgileri Makinasitesi.com bünyesinde müşteri profilini tespit etmek ve istatistiksel çalışmalar, analizler hazırlamak amacıyla kullanabilecek ve yalnızca bu çalışmaların yapılması amacıyla kullanabilecek üçüncü şahıslarla paylaşabilecektir.

5. Makinasitesi.com Üyelerinin şahsi bilgilerini elindeki bütün teknolojik imkanları seferber ederek özel ve gizli tutmayı kendisine görev sayacaktır. Makinasitesi.com bu gizli ve şahsi bilgileri korumak için bütün güvenlik ve emniyet tedbirlerinini aldıktan sonra Makinasitesi.com’a adresine, sistemine veya veritabanına yapılan saldırılar sonucunda bu gizli ve şahsi bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü şahısların eline geçmesi durumunda Makinasitesi.com’un hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.

6. Makinasitesi.com işbu Gizlilik Politikası hüküm ve kararlarını, dilediği zaman Makinasitesi.com adresinden yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Makinasitesi.com’un değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hüküm ve kararları Makinasitesi.com adresinde yayınladığı tarihten itibaren yürürlüğe girer.

7. Üyelerden derlenen tüm önemli ve şahsi bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. Makinasitesi.com İşbu Gizlilik Politikası ve Üyelik ‘Sözleşmesi’nde tanımlı olan haller haricinde üyelerden derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Son Güncelleme :13 Temmuz 2014 - Okunma Sayısı : 2.834

b